HİZMET ŞARTLARI


Hizmet Şartlarımızı gözden geçirin!
Bu Web Sitesindeki metin, düzen, resim ve grafiklerin telif hakları ÇAĞLA ATABEY ("İLERİ TASARIM OFİSİ") 'e aittir. Sitede görüntülenen ticari markalar, ticari isimler, hizmet markaları, kurumsal marka logoları ve amblemler İLERİ TASARIM OFİSİ'ne aittir.

Bu Web Sitesinini içeriği, İLERİ TASARIM OFİSİ’nin açık yazılı izni olmadan hiçbir amaç için kopyalanamaz veya görüntülenemez. Bu Web Sitesine erişim, kullanıcılara Web Sitesinin içeriğine veya İLERİ TASARIM OFİSİ'nin fikri mülkiyetine ilişkin hiçbir lisans veya hak vermez.

İLERİ TASARIM OFİSİ, bu Web Sitesini hazırlarken doğru ve güncel bilgi vermeyi amaçlamıştır. Ancak İLERİ TASARIM OFİSİ, içerik hakkında hiçbir garanti veya teminat vermez. Bu sitenin içerdiği bilgiler “OLDUĞU GİBİ” ilkesiyle sağlanmakta olup, İLERİ TASARIM OFİSİ bu bilgilerin kullanımından veya yanlış kullanımından sorumlu değildir. Bu Web Sitesi, bildirim yapılmadan zaman zaman değiştirilecektir.

Bu Web Sitesine ilişkin ve bu Web Sitesi hakkındaki kullanıcı soruları, yorumlar ve diğer geri bildirim gizli olmayan bilgi muamelesi görecektir. İLERİ TASARIM OFİSİ, bu tür bilgileri hiçbir şahsa bildirim yapmadan veya yükümlü olmadan çoğaltabilir, kullanabilir, açıklayabilir ve dağıtabilir.

Diğer web sitelerinin linkleri, kolaylık sağlamak amacıyla verilmiştir. Rexair LLC, diğer hiçbir sitenin içeriğinden sorumlu değildir.