SOSYAL MEDYA


BİRİLERİ SİZİ TAKİP EDİYOR


Sosyal Medyaya Hükmedin!
Doğru kitleye doğru zamanda ulaşıyoruz.
Sosyal Medya, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi doğru kitle ile buluşturabilmek için en doğru alanlardan bir tanesi. Kullanıcı verileri ile çalışan sistem, hedef kitlenizi belirlemnize ve doğru kişiye doğru reklamı, doğru paylaşımı ve doğru desteği verebilmenize olanak sağlıyor.

Pazarlama aksiyonlarının satışa en hızlı dönüştüğü alan olan sosyal medya, firmanız için de en önemli gerekliliklerden bir tanesi. Yaptığınız paylaşımlar, aldığınız yorumlar ve müşterilerinizin size öneri ve şikayet sunabilmeleri bu medyayı oldukça cazip hale getirdi.

Hızla artan sosyal medya kullanıcısı sebebyle, çoğu firmanın insan kaynakları bölümleri iş başvurularını değerlendirirken başvuru sahibinin sosyal medya hesaplarını inceliyor. İhtiyaçlarımız ve sosyal hobilerimiz hakkında çok fazla bilgi verdiğimiz bu alanlar, firmaların doğru kişiyi bulmasına olanak sağlıyor.

Sosyal Medya Stratejilerinizi belirlerken ihtiyaçlarınız, hedef kitlenizi ve size sağlayacağı yararları araştırıyoruz. Ön çalışmanın ardından bir kaç test sürüşü ile firmanızın kullanıcı odaklı paylaşımlarını, sosyal medya reklamlarını ve sosyal medya raporlamalarını oluşturuyoruz. Uzun vadeli size sağladığı yararları çıkartıyor, markanızın değerine etkisini hesaplıyoruz.